Zrekonštruovaný rodinný dom v centre mesta
Lučenec

Meno a priezvisko

Email

Telefón

Správa

Odoslaním tohoto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle obchodných podienok a podmienok o ochrane osobných údajov.


Naša cena: 136999€


Typ: Predaj
Druh:
Úžit. plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 784 m2
ID inzerátu: 182


Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj túto ponuku !! Ponúkame Vám na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v širšom centre mesta Lučenec. Ide o poschodový rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou renováciou. Na prízemí rodinného domu je k dispozícii vstupná chodba, pekná veľká kuchyňa s jedálenským kútom, ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou, kúpeľňa spolu s wc (v kúpeľni je rohová vaňa a umývadlo, wc) a jedna obytná miestnosť. V kuchyni je osadená pekná kuchynská linka a vstavané spotrebiče (plynová varná doska a elektrická rúra). Na poschodie domu Vás vyvedú pekné drevené schody. Na poschodí domu sú k dispozícii tri obytné miestnosti, kúpeľňa spolu s wc (v tejto kúpeľni je murovaný sprchovací kút, umývadlo, wc) a pekný balkón so vstupom z chodby. V celom dome boli menené plastové okná, vstupné vchodové dvere, sanita, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, stierky a iné úpravy. Podlahu domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. V hale a v kuchyni je pekne upravený aj strop, bodové svietenie. Celý dom bol zateplený a bola robená aj vonkajšia fasáda. V suteréne domu je k dispozícii práčovňa s technickou miestnosťou a dve samostatné miestnosti. Vykurovanie domu je ústredné - kotol na plyn. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na dvore rodinného domu je k dispozícii veľký prístrešok, ktorý slúži nie len na odparkovanie auta, ale aj na posedenie na dvore. K domu prislúcha aj pekná záhrada vo výmere 433 m2 (celková výmera pozemku je 784 m2). Vstup do domu ako aj nádvorie je vyložené zámkovou dlažbou. Vstupná brána do domu je tiež menená. Ide o veľmi pekný rodinný dom, do ktorého nie je potrebné nič investovať. Pri serióznom a vážnom záujme je možná dohoda na cene !! Viac informácií o tejto ponuka Vám radi poskytneme priamo na obhliadke alebo v kancelárii. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, kedže sa dom nachádza v širšom centre mesta. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!

CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Ososlaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019 Realitné a hypotekárne centrum Real-B s.r.o. všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk