Rodinný dom pri Lučenci - obec Holiša
Holiša

Meno a priezvisko

Email

Telefón

Správa

Odoslaním tohoto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle obchodných podienok a podmienok o ochrane osobných údajov.


Naša cena: 42499€


Typ: Predaj
Druh: Rodinný dom
Úžit. plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1147 m2
ID inzerátu: 109


Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom v obci Holiša, len pár kilometrov od okresného mesta Lučenca. Samotný dom je dobre dispozične riešený a to na dennú a nočnú časť. Na prvom poschodí je k dispozícii vstupná chodba, kuchyňa spojená s halou, príručná špajza, kúpeľňa s wc. Na poschodí sú k dispozícii tri obytné miestnosti, príručná komora (vhodná po úprave aj ako šatník) a kúpeľňa s wc. Vykurovanie domu je riešené prostredníctvom kotla na pevné palivo. V dome boli menené vstupné vchodové dvere, nový komín na vykurovanie. Podlahu domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. V kuchyni je osadená na mieru vyrobená kuchynská linka a elektrický sporák. V celom dome sú ešte pôvodné, ale zachovalé drevené okná. Na dvore je k dispozícii stodola (ktorá bola pred tým využívaná na chov zajacov a sliepok) a pekná veľká záhrada s ovocnými stromami. Ide o pekný rodinný dom v pokojnej ulici. V obci sa nachádza základná škola, materská škola, potraviny a iné dostupné služby. Do obci chodí vlak aj autobus. Hypot.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!

CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Ososlaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019 Realitné a hypotekárne centrum Real-B s.r.o. všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk