realb.sk

HYPOTEKÁRNE CENTRUM

Vziať si tú správnu hypotéku je zodpovedné rozhodnutie, ktoré s vami zostáva dlhú dobu. Odporúčame vám, aby ste sa pri tomto vážnom kroku bezplatne poradili so špecialistom, ktorý Vám v rozhodovaní pomôže.

Naši hypotekárni špecialisti sú odborne vyškolení a pripravení poskytnúť aj Vám kvalitný, bezplatný hypotekárny servis. Ich úlohou je obhajovať Vás na hypotekárnom trhu voči bankám, nájsť pre Vás najideálnejšie, najvýhodnejšie riešenie a pomôcť Vám s celou administratívou okolo vybavovania hypotekárneho úveru. Ich znalosti a  skúsenosti sú pre Vás veľkým prínosom, pomáhajú Vám urobiť správne rozhodnutie, ktoré je veľa krát rozhodnutím na celý život. Nebehajte po bankách, zverte sa do rúk odborník, ktorí za Vás nájdu to správne riešenie !! Máte aj starú nevýhodnú hypotéku, spotrebné úvery a zdá sa Vám, že platíte zbytočne veľa ? V tom prípade nás kontaktujte a pokúsime sa pre Vás zabezpečiť úsporu Vašich peňazí.

Partnerom v našej spoločnosti pri zabezpečovaní hypotekárneho servisu je spoločnosť BROKER SERVICE GROUP, a.s. Bratislava.


CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Ososlaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019-2020 Realitné a hypotekárne centrum Real-B s.r.o. všetky práva vyhradené | o tento web sa stará domarstudio.sk